Skridai ir tu? Pasidalink įspūdžiais su mumis!

Posted by Vytas on
Liuks skrydis!Rytis drasino.Aciu!Skrisciau dar karta ir rekomenduoju pabandyti, kas dar neskridot!Vaizdai nepakartojami.Truputi nejaukus nusileidimas.Sekmes visiems,linkejimai Ryciui nuo geriausio!
Posted by Marta on
Ziauriai patiko! Ir dar butinai pakartosiu, jei pati skraidyt neismoksiu:-) Drasiau visi, tikrai nepasigailesit!;-)
Posted by Rūta on
Labai smagu;) žinau dabar ką draugams gimimo dienos proga reikės padovanoti;)
Posted by Donatas on
Nereali pramoga! Jei kas planuojat sokt parasiutu - nesvaistykit pinigu, cia nepalyginamai smagiau ir ZYMIAI ilgiau trunka. Noresit grist dar ir dar. Ir dar.
Posted by Ruta Jolita Sigita on
VISI VISI VISI,jei galvojate,kad bijote aukscio,tai nereiskia ,kad taip ir yra.jei rukote ketvirto auksto balkone ir jums baisu,tai nereiskia ,kad bus baisu pakilti i 800m auksti,nes tai visai kas kita.NUGALEKITE aukscio baime ir pakilkite parasparniu ,jus padrasins nuostabus instruktorius Rytis,su juo man ir vartaliotis ore nebuvo baisu.Gavome geros kokybes filmuota medziaga ir nuotraukas ,nepakartojami uzfiksuoti ispudziai,o kaina JUOKINGA uz toki MALONUMA.ACIU Ruta Jolita Sigita
Posted by Rolandas on
FANTASTIKA! Si jausmas reikia patriti, to negali nupasakoti
Posted by benas on
Nepakartojamas jausmas kiekvienam siulyciau pabandyt tikrai nepasigailesit:)
Posted by Viktorija on
Labai rizikingas užsiėmimas... nes labai reali rizika panorėti dar ir dar kartą kilti į dangų:D Daugiausia atrakcijos pakylant ir nusileidžiant, visa kita - ramus grožėjimasis gimtosios žemės laukais ir kloniais. Patirti tiesiog būtina!
Posted by admin on
Labai nerealus skrydis, ypač karuselės. Instruktorius Rytis labai fainas ir malonus. Nu žodžiu visiems rekomenduoju tikrai faina ir idomu :)))) labai gražūs vaizdai, tiesiog nerealūs... superrr!!!!!!!
Posted by Danute on
Ot cia tai nors daug adrenalino prisikrauni :). Geriau negu su parasiutu. Du kartus skridau, bet dar ir dar norisi. ir vaizdeliai super grazus. Siulinu isbandyti visiems :). Ir keliems draugams bus gera gimtadienio dovanele :) :) :)
Posted by Andrius on
Jausmas nepakartojamas! Ateityje būtinai pakartosim :) Pats Rytis - nuostabus žmogus!
Posted by Andrius on
Ačiū Ryti už super skrydį. Pasikroviau geros energijos, gerų emocijų ir ilgai ilgai iš mano veido nedings šypsena :)

Kurie nori išbandyti skrydį parasparniu bet nedrįsta, patariu patogiai įsitaisyti fotelyje, pasižiūrėti į lubas ir jeigu jaučiatės patogiai, reiškias galite skristi. Taip kad greitai skambinkite Ryčiui... ten aukštai sėdėsite taip pat patogiai ir vaizadas bus grazesnis nei jus kambario lubos :D
Posted by valdas on
Laaaabai patiko!!!!!! Aciu Dainiui, kad nuveze pas Ryti paskraidyt! Aciu Ryciui uz nuostabu skrydi! Tikrai tai ne paskutinis mano kartas :)
Posted by Sineaffifftaf on
skaityti visa dienorasti, labai geras
Posted by ruta on
senai svajoju paskraidyti parasparniu, bet yra begaline baime....visada groziuos ir pavydziu tiems,kuriuos matau danguje..
Posted by Deimantė on
Nearealu !! :)) visiems siūlau išbandyti, nerealus jausmas !! :))
Posted by Vaida Skridau :) on
Nepakartojama, neišdildomi įspūdžiai! Skriskite, kas tik galite, nes žodžiais tai nenusakoma :)
Ačiū pilotui už saugumo jausmą, kuris ten, taip aukštai, reikalingas:)
Posted by Andrius, Aistė, Vladimiras on
Nuoširdžiai dėkingi Jums kaip Žmogui ir savo srities žinovui. Skrydis nepakartojamas, užvedantis! Ir Jus nepakartojamas, pritraukiantis ! :)
Super! Ačiū ir iki sekančio karto !Sėkmės Jums!
Posted by dovile on
NEMOKU NET ZODZIAIS APSAKYTI NERIALUS JAUSMAS, AČIŪ RYČIUI UŽ GERA SKRYDI, VAIZDAI SUPER....SKRISIM DAR ANT ILGESNIU SKRYDŽIŲ, JEI RYTIS PASKRAIDINS:)IR DRAUGŲ DAR ATSIVESIM PAREKOMENDUOSIM......SIULAU SKRISTI IR NEBIJOTI........
Posted by Andrius on
Dėkui, Ryti, už geras emocijas ir ypatingai uz "schmachen, schmachen" :D
Pasak, "koks cia tau saugumas, kai kupolas po mumis?!" :)
Rekomenduoju visiems pabandyt-nepabandes nesuprasi.. ;)
Posted by Robertas on
Na buvo faaantastika.pasisukom kaip profai.maniau,kad ir stropos plys neatlaike.vaizdai akinantys.super.skraidyciau ir skraidyciau
Posted by dovile on
SUPER JAUSMAS NEAPSAKOMAS, AČIŪ RYCIUI LABAI PATIKO VAIZDAI NERIALUS, SKRISIM DAR IR ILGESNIAIS SKRYDŽIAIS IR DAR ATSIVESIU DRAUGU, PAREKOMENDAVAU, ĮSPŪDŽIAI NEPAMIRSTAMI...........
Posted by Rain on
I wanted to spend a mitune to thank you for this.
Posted by Lukas on
Skridau šiandien pirmą kartą. Įspūdžiai nepakartojami! 800m+ aukštis virš fantastiškų Nemuno kilpų, kur Matosi Birštonas ir Prienai!
Ačiū Ryčiui už nerealią pramogą ir už kiek ekstremalius, žmonos prašymu, pavartymus!!! Super tiesiog buvo viskas. Noriu dar!
Posted by Osvaldas on
Nerealiai. Super. Labai patiko. Kątik po skrydžio, o jau noriu grįžt atgal. Vos pakilom jau sakiau, kad atvažiuosiu darkart. Ir būtinai reiks kartot. Ir tie ~600m tikiuosi dar nebus riba, net visi pavartymai patiko, gal tik kaip pirmąkart kažkiek nejauku, nes nežinai kas ir kaip bus. Bet net ir extrymo norėsis daugiau. Skraidyčiau kiekvieną savaitgalį. :) AČIŪ, Ryti. Iki greito susitikimo vėl. :)
Posted by Rytė on
Skrisim!Žinau, kad galim... :) nuostabus skrydis! taip suzavejo, jog ta dariau is karto du kartus. Nepakartojamas jausmas, tik geriausi zodziai apie Ryti. Labai malonus, linksmas zmogutis, kelione padarantis dar nuostabesne. Neimanoma apsakyti zodziais, kai viskas tau po kojomis... Tapom vėjo keleiviais dangaus sūpuoklėse...
Posted by Gedas on
Nuostabus ispudziai! Pirmas, bet tikrai ne paskutinis kartas. Visi, kas nebandet ar dvejojat, butinai pabandykit :)
Posted by amatioras on
Saunuolis Ryti labai grazus puslapis, nuotraukos, skrydziai bei video, 10 balu. amatioras
Posted by Algirdas and Viktorija on
Puikus skrydis ! Matosi dauguma Lietuvos miestų, mūsų didžiausia, vingiuota upė Nemunas ir kiti nuostabus vaizdai. Rytis puikus žmogus, linksmas, malonus, bendraujantis tai ko reikia geriausias skrydžiui. Didelis AČIŪ nuo Algirdo ir Viktorijos, buvo geras, puikus skrydis su atsiveriančiais gražiais vaizdais !
Posted by Aušra on
Nors iš baimės negalėjau pakelti kojų nuo žemės, bet pakilus ir pajutus, ką jaučia paukščiai, pamačius nuostabius Lietuvos vaizdus kitu kampu, paliko neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui ir visa tai nuostabaus piloto, Ryčio, dėka. Ačiū už kantrybę, supratingumą, padrąsinimą ir svaiginantį skrydį. Būtinai kartosiu...
Posted by Rytis on
Kas nebandėte, tikrai rekomenduoju! Nuostabūs įspūdžiai ir išsipildžiusi vaikystės svajonė per 26 gimtadienį!
Didelis AČIŪ Ryčiui už šaunų skrydį!
Posted by Lina on
Galiu ir as pasidziaugti, kad pagaliau pasiryzau siai avantiurai:)) Ispudziai patys nerealiausi:) Pats ekstremaliasias, nutruktgalviskiausias iki siol patirtas jausmas:)) Tikrai adrenalino netruksta, o ir vaizdai kvapa gniauziantys :)) Tik patarimas skrendantiems pirma karta - rinkites trumpaji, o ne ilgaji srydi :))) O instruktorius Rytis tikrai SUPER zmogus!!!
Posted by Jurga on
As dar iki siolei negaliu atsigauti :) superrr
Posted by Alma on
Visi, kurie dar dvejojat dėl aukščio baimės, pirmyn! Kyboti debesyje netgi lietui lyjant ir sklęsti kaip paukščiui yra fantastiška. Tik prieš skrendant reikėtų aiškiai susitarti (nors tai galima padaryti ir pakilus), kiek ir kokio extrymo norisi, nes tai, kas man jau varė paniką, Ryčiui buvo tik pasivartaliojimai :). Bet vis tiek nesigailiu pakilusi :) :).
Posted by Lina on
Tikrai nepamirštami įspūdžiai,labai smagu,tikrai saugu ir visai nebaisu,o vaizdai fantastiški,tikrai pakartosiu!!! Ačiū už gerą laiką.
Posted by Jonas on
Padėka nuo dviejų nestandartinių gabaritų klaipėdiečių(1,85m 125kg ir 2,00m 135kg)Jono ir Tomo už nestandartinius pojūčius.Pavasariop bandysim mokytis su instruktoriumi pajūry.Dičkiai ir dručkiai nebijokit-Rytis kelia!
Posted by Mantas on
Labai daug teigiamos energijos ne tik is pacio skrydzio bet ir is piloto! O apie skrydi, tai atvaziuosit - pamatysit :)
Posted by Gabija on
Super! Ir nieko baisaus, tik nuostab8s vaizdai, visiška tyla ir malonus pilotas:))) Skrisim dar tikrai!
Posted by Lina on
Ačiū už paskraidinimą :) Įspūdžiai išliks ilgam :D
Posted by Alma on
NEREALU!!!! didelis ačiū charizmati6kajam energingajam Ryčiui, puikiam profesionalui, su kuriuo ten viršuj dingsta visos baimės ir visi drebuliai :D Kai pakyli lieka tik atsipalaiduoti ir grožėtis gerėtis ir mėgautis akimirkomis ten viršuj. Nepakartojama, bet kartosiu dar! Visi, kas dvejojat - pabandykit ;) nes ten viršuj būsit gerose rankose! Suuper!
Posted by Ausra,Agne,Dovile on
Dėkui, Rytčiui ir jo tėveliui už nuostabiai praleistą laiką! Iš tikrųjų trūksta žodžių apsakyti patirtą jausmą. Buvo nuostabu,fantastiška (aš dar visą naktį sapnavau tą skrydį)! Viršuje dingo visos baimės ir abejonės dėl skrydžio!Būtinai pakartosim! Ačiū už įdomius pokalbius ir smagius pasisukiojimus. Dar kartą didelis DĖKUI!!!
Posted by Rasa on
taip taip taip, dar viena svajone igyvendinta, kuri pagimde dar ne viena svajone :) Butinai vasara dar susitiksim ilgesniam pasiskraidymui, ir truputi ekstremalesniam jei pavyks :) Labai patiko, ne tas zodis - LABAI :) beprotiskai istikruju, va dar ir dabar prisimenu skrydi - ir sypsena iki ausu papuosia mano veida :) Aciu Ryciui ! Labai labai !
Posted by Saulius, Justas, Regina,Egle,Geda. on
Didelis ACIU Ryciui ir jo komandai ne tik uz saunu savaitgali, bet ir uz gera nuotaika ir smagius ispudzius patirtus Nemuno slenyje. Tikrai verta isbandyti visiems. Noreciau palinketi Rycio komandai gero ir palankaus vejo visuose gyvenimo vingiuose. ACIU!!!
Posted by Robertas on
Dėkoju Ryčiui, nuostabus ir nepakartojamas skrydis, nors vos nepatrešiau laukų besileisdžiant. Būtinai dar pakartosiu... :)
Posted by Kristina on
ACIU draugems uz 30-ojo gimtadienio nepamirstama dovana :) ACIU pilotui Rycius uz nuostabius pojucius ir nusileidima i bala :D (juokauju), jo deka jauciaus tikrai saugi. Visa kita buvo REALAI PAKARTOJAMAI FAINA. Noriu DARRRR :D
Posted by Justina on
Pati nuostabiausia patirtis ir be galo malonus instruktorius, šio skrydžio nepamiršiu niekada gyvenime :)Ačiū!
Posted by Edmundas on
tikiuos labai nesigirdejo mano emociniu "matu"... per skrydi aukstyn kojom-zemyn sparnu.. :)
Posted by KrisTina on
Ačiū ačiū ačiū už netikėtai patirtas teigiamas emocijas, nuostabius vaizdus ir tyro oro gūsį. Po skrydžio su Ryčiu, mūsų beveik šešiametė šaukė JĖĖĖĖGA! P.S. dar tikrai skrisim ;)
Posted by Rasa on
taip taip taip, dar viena svajone igyvendinta, kuri pagimde dar ne viena svajone :) Butinai vasara dar susitiksim ilgesniam pasiskraidymui, ir truputi ekstremalesniam jei pavyks :) Labai patiko, ne tas zodis - LABAI :) beprotiskai istikruju, va dar ir dabar prisimenu skrydi - ir sypsena iki ausu papuosia mano veida :) Aciu Ryciui ! Labai labai !
Posted by Teresė on
Ačiū, Ryčiui ir jo draugui kolegai už skrydį, birželio 8 dieną :). Nors ir skridom aršiomis oro sąlygomis, bet nesigailiu, nes iš padangių pamačiau gražią panoramą (Birštoną, Alytų, Elektrėnus, Pociūnus), ir visai nebijojau.. Kai bus galimybė vėl skrisiu :) Jėėėėėėė :)
Posted by Monika on
Ir as skridau su Ryciu !!!! Ta pati vakara net du kartus, buvo nuostabu !!! Noriu darrrrr !!!
Posted by Vilma on
Nuoširdžiai ačiū už vakar dienos skrydį, buvo puiku pasigerėti žeme iš paukščio skrydžio, kad ir trumpai :) Gerų skrydžių, gerų orų, daugybės gerų akimirkų!
Posted by ... on
Tai neabejotinai geriausia dovana, kokią galėjau gauti. Ačiū Ryčiui ir visai komandai už neužmirštamą skrydį! REKOMENDUOJU
Posted by Valentina on
Ačiū, Ryčiui ir jo kolegai !!! Vakar dienos patirtis buvo viena ryškiausių mano gyvenime :) Dar ir dabar jaučiu kaip nevalingai šypsausi, prisiminusi skrydį :) Tai buvo TOKIA JĖGA !!! Beje tiems, kas bijo - kai jauti Rytį savo nugara, girdi jo ramų balsą, visos baimės kažkur nuplasnoja :D
Posted by vidas on
aciu jums,rugpjucio 29 buvo tikrai nereali jusu deka, gryzes i lt pas jus tikrai uzsuksiu vel , gero skraidimo!
Posted by Ernestas on
Dėkui Ryti, už vakarykštį skrydį termikuose ir akrobatinius triukus, buvo labai smagu, bandysiu kada pakartot :)
Posted by Agniete on
Labai geras dalykas,
Skridau pati ir draugams dovanojau jau berods bent dviems :) dabar organizuojame mergvakarį ir taip pat planuojame skraidinti būsimą nuotaką :)
Dar turiu minčių ir kolegoms pritaikyti. :)
Žavinga :)
Pagarba ir ačiū Ryčiui, jog primena visiems, kad galime skristi :)
Po to ir šypsomės prisiminę...dar ilgai ilgai :)))
Posted by Edita on
Didziausias ACIU uz geras emocijas, puiku laika ir nuostabu bendravima. Rytis dirba labai profesionaliai, tikrai nebaisu skristi su tokiu zmogum. Rekomenduoju visiems!
Posted by Ruta on
Aciu Ryciui uz nuostabu skrydi, malonu bendravima ir nepakartojmas akimirkas :))
Visiems rekomenduoju! :)) Aukscio baime panaikinta, butinai noriu pakartoti!
Posted by Violeta on
Ryti, aciu uz puiku pusvalandi nesiekiant kojomis zemes sekmadieni :) Jauciau itampa, bet vis tiek patiko labai labai. Ispudziai ir prisiminimai liks ilgam.
Posted by Vaida on
Nerealiai! 100 balu. Jausmas, tarsi sedi ant debesies! Super!
Posted by Andrija on
Labai labai patiko! Pasakiskas vaizdas is virsaus:)) 10 balu. 15 minuciu tikrai per mazai. Skrisciau dar karta! Aciuuu!!! :))))
Posted by Jovita on
Puikus ir patyręs instruktorius!:) šiltas bendravimas, nepakartojami įspūdžiai iš viršaus, švelnus nusileidimas.Puiki pramoga leidžianti pasijusti laisvam ir atnešanti daaaug džiaugsmo:))
Posted by Gerda on
Pačios geriausios nestabilios minutės! Ačiū, Ryti! Geros emocijos ir adrenalino užtaisas veikia keletą dienų :) Tik geri prisiminimai ir noras pakartoti! Rekomenduoju visiems, Rytis puikus ir patikimas vedlys siekiant išlaisvint save!
Posted by Inesa on
Labai ačiū Jums už nuostabias akimirkas virš Lietuvos!
Posted by Irmantas on
Noriu dar karta padekoti Ryciui uz nerealias emocijas. Super skrydis ir adrenalino dar uzteks ilgam! Rekomenduoju!
Posted by Lina on
Pačios smagiausios akimirkos ir nerealūs vaizdai! Net sunku žodžiais nupasakoti patirtą jausmą. Dėkui, Ryti! Buvo tikrai nuostabu! ????
Posted by Justina on
Beprotiškai patiko skrydis! Kartočiau dar ir dar! Kartu su Ryčiu skristi nebaisu, 100 % pasitikėjimas juo. AČIŪ!!! :)
Posted by Tadas on
Rekomenduoju! Labai malonus ir šiltas žmogus, pramoga tiesiog puiki, nuostabi! Birstono ir nemuno kilpu vaizdai nepaliks abejingu, adrenalinas garantuotas... Ačiu Ryti!!!
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)